Intech Šnúra Tournament Micro Style PE X4 Orange - 150m

Intech Šnúra Tournament Micro Style PE X4 Orange - 150m
chevron_left
chevron_right

Intech Šnúra Tournament Micro Style PE X4 Orange - 150m

Splietaná šnúra INTECH Tournament Micro Style je dokonalým stelesnením inovatívnych technológií, japonskej kvality a dostupnej ceny.

Viac detailov
Skladom Skladom
24,50 € vrátane DPH
Priemer :
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 24 prémiových bodov ako kupón v hodnote 0,48 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Intech Šnúra Tournament Micro Style PE X4 Orange - 150m.

Splietaná šnúra INTECH Tournament Micro Style je dokonalým stelesnením inovatívnych technológií, japonskej kvality a dostupnej ceny. Vďaka úzkej spolupráci značky Intech s japonským výrobcom YGK sa podarilo získať prémiovú splietanú šnúru, avšak za oveľa nižšiu cenu.

Tournament Micro Style je skutočne tenká splietaná šnúra, no zároveň jedna z najpevnejších vo svojej triede. Na jej výrobu sú použité pokrokové vlákna IZANAS PE. Vďaka týmto vláknam bola dosiahnutá vysoká pevnosť, špecifická nízka hmotnosť, odolnosť voči oderu a UV žiareniu.

Použitie revolučnej technológie splietania vlákien umožnilo vyrobiť pevnú splietanú šnúru, ktorú možno použiť aj v tých najťažších podmienkach. Okrem pevnosti sa vyznačuje vysokou citlivosťou, nízkou prieťažnosťou a hladkou štruktúrou, ktorá dopomáha k ďalekým náhodom.