Skladník - pracovník expedície

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 300 EUR/mesiac
- po skúšobnej dobe iné bonusové zložky podľa výkonu a dochádzky, horná hranica mzdy brutto až do výšky 1 300 brutto vrátane variabilu. Ponúkaná mzda je pri 40h pracovnom týždni v jednozmennej prevádzke.
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa pracovať v príjemnom kolektíve a v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti?
Považuješ sa za iniciatívneho, fyzicky zdatného, aktívneho a pozitívneho človeka?
Ak si odpovedal ÁNO, tak potom hľadáme práve teba.
Aktuálne opäť rozširujeme náš skvelý tím pickerov a baličov,  tak pridaj sa k nám!

Možnosť práce aj polovičný úväzok, t.j. 20h/týždenne. Jedná sa o prácu cez pracovné dni, predovšetkým v pondelok až v stredu.

Budeme od teba požadovať, aby si pripravoval - vyzbieral tovar podľa objednávok pre našich zákazníkov. Jedná sa o fyzickú prácu s bremenami, preto práca v našom sklade nie je vhodná pre ženy. O aký tovar sa presne jedná, zistíš ak nahliadneš na náš e-shop :-)

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem skvelej partie kolegov a príjemného pracovného prostredia ťa u nás čaká:
• Jednozmenná prevádzka PO-PI
• Motivačné odmeny podľa plnenia plánov
• Možnosť kariérneho rastu
• Práca v modernom prostredí nového skladu s parkovaním priamo pred budovou
• Bonusy za dochádzku
• Skvelá partia kolegov, s ktorými sa nebudeš nudiť :)
• Firemné stretnutia
• Neustály feedback a rozvíjanie tvojich schopností
• Zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment, čo isto oceníš ak si majiteľ domáceho miláčika :)
• MultiSport karta
• Odporúčací / tzv. referral bonus ak nám odporučíš nového šikovného kolegu

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha priebežne. Čakáme na tvoj aktuálny životopis spolu s fotografiou. Tak neváhaj a pridaj sa do tímu expandujúceho slovenského e-shopu. Ak si absolvent a nemáš žiadnu prax, nevadí, skús sa nám stručne opísať a nezabudni zvýrazniť všetky tvoje znalosti, pochváľ sa študentskými úspechmi. Nepoznáme nemožné, všetko čo potrebuješ k práci v našom sklade ťa naučíme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí nás oslovia svojim životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

Práca je vhodná aj pre absolventov

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme iniciatívneho, aktívneho, dôsledného, manuálne zručného, technicky a fyzicky zdatného, ale hlavne pozitívne naladeného človeka. Nehľadáme človeka, ktorý bude stagnovať, ale človeka, ktorý je motivovaný svojim zárobkom a chce podávať výkon s víziou budovania svojej vlastnej a zároveň aj firemnej stability.

Čo požadujeme:
• Precíznosť a dôslednosť
• Pozitívnu energiu a elán
• Pracovitosť a flexibilitu
• Sebarealizáciu a ochotu pomôcť svojmu tímu

O spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Cibulová
Tel.: +421948316136
E-mail: cibulova@abc-zoo.sk